Novinky

Omlouváme se za několikaměsíční výpadek naší pevné linky. Díky převodu našeho internetového připojení na technologii 5G přestala naše VOIP linka fungovat. Po mnohatýdenním martyriu Vám s radostí oznamujeme, že dneškem počínaje je naše pevná linka +420 244 404 651 opět v provozu.

Tiskneme 3D

10.06.2019

Pro výrobu a vývoj našich výrobků využíváme komponenty pořízené metodu 3D tisku na tiskárnách Průša 3D MK3. Umožňuje nám to pružně reagovat na požadavky zákazníků a optimalizovat tak velikost i funkci výrobků.

Na základě výběrového řízení jsme vyvinuli a vyrobili 6 ks zařízení pro pulsní čištění chladících soustav autobusů hromadné dopravy. Řízení zajišťuje grafická jednotka GRA-01 propojená se silovými prvky v hlavním rozvaděči. Čerpání čistícího média zabezpečuje vzduchové pulsní čerpadlo. Médium je pak distribuováno ze dvou nerezových nádržích...

V rámci spolupráci s firmou MEDIROL jsme dokončili dle přesných požadavků zadavatele řídící elektroniku pro nezávislá sanitní nosítka ViVERA II pro převoz pacientů do hmotnosti 300 kg. Součástí dodávky byl řídící počítač, deska ovladačů a signalizace, akumulátor LiPol a nabíječka.